Nové Mesto nad Váhom
1 €/m² • 115.350 m² • Parcela, Nové Mesto nad Váhom • 103.000 € • real-shop.sk
Parcela, Nové Mesto nad Váhom
115.350 m² • 103.000 €
22 €/m² • 2.862 m² • Viñedo, Nové Mesto nad Váhom, Čachtická • 63.000 € • astonreal.sk
Viñedo, Nové Mesto nad Váhom, Čachtická
2.862 m² • 63.000 €
29 €/m² • 1.022 m² • Jardín, Nové Mesto nad Váhom, Vinohradnícka • 30.000 € • avilareality.sk
Jardín, Nové Mesto nad Váhom, Vinohradnícka
1.022 m² • 30.000 €
47 €/m² • 800 m² • Parcela, Nové Mesto nad Váhom • 37.500 € • slovakestate.com
Parcela, Nové Mesto nad Váhom
800 m² • 37.500 €
48 €/m² • 459 m² • Jardín, Nové Mesto nad Váhom • 22.000 € • rsmansory.sk
Jardín, Nové Mesto nad Váhom
459 m² • 22.000 €
61 €/m² • 14.562 m² • Parcela, Nové Mesto nad Váhom, Banská • 884.000 € • avilareality.sk
Parcela, Nové Mesto nad Váhom, Banská
14.562 m² • 884.000 €
74 €/m² • 392 m² • Jardín, Nové Mesto nad Váhom • 29.000 € • remax-slovakia.sk
Jardín, Nové Mesto nad Váhom
392 m² • 29.000 €
100 €/m² • 811 m² • Parcela, Nové Mesto nad Váhom • 81.150 € • lucadoren.sk (New!)
Parcela, Nové Mesto nad Váhom
811 m² • 81.150 € (New!)
100 €/m² • 807 m² • Parcela, Nové Mesto nad Váhom • 80.750 € • lucadoren.sk (New!)
Parcela, Nové Mesto nad Váhom
807 m² • 80.750 € (New!)
172 €/m² • 807 m² • Parcela edificable, Nové Mesto nad Váhom • 139.000 € • dashreality.sk
Parcela edificable, Nové Mesto nad Váhom
807 m² • 139.000 €
199 €/m² • 636 m² • Parcela edificable, Nové Mesto nad Váhom • 199 €/m² • amliving.sk
Parcela edificable, Nové Mesto nad Váhom
636 m² • 199 €/m²
250 €/m² • 535 m² • Parcela edificable, Nové Mesto nad Váhom • 250 €/m² • domum.sk
Parcela edificable, Nové Mesto nad Váhom
535 m² • 250 €/m²
9.000 €/m² • 539 m² • Parcela edificable, Nové Mesto nad Váhom, Nová • 4.851.090 € • luxreality.sk
Parcela edificable, Nové Mesto nad Váhom, Nová
539 m² • 4.851.090 €
851 m² • Parcela, Nové Mesto nad Váhom, Zelená • luxreality.sk
Parcela, Nové Mesto nad Váhom, Zelená
851 m²
1.153 m² • Parcela edificable, Nové Mesto nad Váhom • domum.sk
Parcela edificable, Nové Mesto nad Váhom
1.153 m²
4.000 m² • Parcela, Nové Mesto nad Váhom, Piešťanská • luxreality.sk
Parcela, Nové Mesto nad Váhom, Piešťanská
4.000 m²
Lubina
3 €/m² • 1.942 m² • Terreno agrícola, Lubina • 5.000 € • slovakestate.com
Terreno agrícola, Lubina
1.942 m² • 5.000 €
4 €/m² • 2.474 m² • Terreno agrícola, Lubina • 9.300 € • slovakestate.com
Terreno agrícola, Lubina
2.474 m² • 9.300 €
15 €/m² • 1.701 m² • Parcela, Lubina, Hrnčiarové • 25.000 € • remax-slovakia.sk
Parcela, Lubina, Hrnčiarové
1.701 m² • 25.000 €
28 €/m² • 1.891 m² • Parcela edificable, Lubina • 53.000 € • bibireality.sk
Parcela edificable, Lubina
1.891 m² • 53.000 €
50 €/m² • 2.400 m² • Parcela edificable, Lubina • 50 €/m² • estateinvest.sk
Parcela edificable, Lubina
2.400 m² • 50 €/m²
65 €/m² • 615 m² • Parcela, Lubina, Hrnčiarové • 39.900 € • avilareality.sk
Parcela, Lubina, Hrnčiarové
615 m² • 39.900 €
66 €/m² • 1.066 m² • Parcela, Lubina • 70.000 € • nikolabartekova.sk
Parcela, Lubina
1.066 m² • 70.000 €
69 €/m² • 432 m² • Parcela edificable, Lubina • 29.999 € • avilareality.sk
Parcela edificable, Lubina
432 m² • 29.999 €
Stará Turá
1 €/m² • 28.702 m² • Parcela recreativa, Stará Turá • 34.900 € • nehnutelnosti.radoreality.sk
Parcela recreativa, Stará Turá
28.702 m² • 34.900 €
3 €/m² • 11.196 m² • Parcela, Stará Turá • 33.000 € • avilareality.sk
Parcela, Stará Turá
11.196 m² • 33.000 €
11 €/m² • 447 m² • Jardín, Stará Turá • 4.750 € • avilareality.sk
Jardín, Stará Turá
447 m² • 4.750 €
21 €/m² • 4.739 m² • Parcela, Stará Turá • 99.000 € • arvinbenet.sk
Parcela, Stará Turá
4.739 m² • 99.000 €
24 €/m² • 2.730 m² • Parcela, Stará Turá • 66.000 € • dombart.sk
Parcela, Stará Turá
2.730 m² • 66.000 €
40 €/m² • 1.187 m² • Parcela, Stará Turá • 47.480 € • nehnutelnosti.radoreality.sk
Parcela, Stará Turá
1.187 m² • 47.480 €
41 €/m² • 3.313 m² • Parcela, Stará Turá • 135.000 € • rsmansory.sk
Parcela, Stará Turá
3.313 m² • 135.000 €
48 €/m² • 5.160 m² • Parcela, Stará Turá, Paprad • 249.900 € • amliving.sk
Parcela, Stará Turá, Paprad
5.160 m² • 249.900 €
77 €/m² • 585 m² • Parcela, Stará Turá, Súš • 45.000 € • kamenarpartners.sk
Parcela, Stará Turá, Súš
585 m² • 45.000 €
Bzince pod Javorinou
6 €/m² • 1.115 m² • Parcela, Bzince pod Javorinou • 6.800 € • fpreality.sk
Parcela, Bzince pod Javorinou
1.115 m² • 6.800 €
6 €/m² • 3.492 m² • Parcela edificable, Bzince pod Javorinou • 6 €/m² • salea.sk
Parcela edificable, Bzince pod Javorinou
3.492 m² • 6 €/m²
13 €/m² • 12.801 m² • Parcela edificable, Bzince pod Javorinou • 13 €/m² • salea.sk
Parcela edificable, Bzince pod Javorinou
12.801 m² • 13 €/m²
13 €/m² • 16.293 m² • Parcela, Bzince pod Javorinou • 211.809 € • dobrereality.sk
Parcela, Bzince pod Javorinou
16.293 m² • 211.809 €
30 €/m² • 1.380 m² • Parcela edificable, Bzince pod Javorinou • 30 €/m² • domum.sk
Parcela edificable, Bzince pod Javorinou
1.380 m² • 30 €/m²
44 €/m² • 802 m² • Parcela edificable, Bzince pod Javorinou, Ľudmily Podjavorinskej • 35.000 € • avilareality.sk
Parcela edificable, Bzince pod Javorinou, Ľudmily Podjavorinskej
802 m² • 35.000 €
Hrádok
60 €/m² • 43.000 m² • Parcela edificable, Hrádok • 60 €/m² • volnebyvanie.sk
Parcela edificable, Hrádok
43.000 m² • 60 €/m²
Trenčianske Bohuslavice
75 €/m² • 1.197 m² • Parcela edificable, Trenčianske Bohuslavice • 75 €/m² • legend.sk
Parcela edificable, Trenčianske Bohuslavice
1.197 m² • 75 €/m²
90 €/m² • 2.347 m² • Parcela edificable, Trenčianske Bohuslavice • 90 €/m² • legend.sk
Parcela edificable, Trenčianske Bohuslavice
2.347 m² • 90 €/m²
99 €/m² • 1.150 m² • Parcela edificable, Trenčianske Bohuslavice • 99 €/m² • legend.sk
Parcela edificable, Trenčianske Bohuslavice
1.150 m² • 99 €/m²
9.000 €/m² • 539 m² • Parcela edificable, Trenčianske Bohuslavice • 4.851.090 € • luxreality.sk
Parcela edificable, Trenčianske Bohuslavice
539 m² • 4.851.090 €
795 m² • Parcela edificable, Trenčianske Bohuslavice • luxreality.sk
Parcela edificable, Trenčianske Bohuslavice
795 m²
Beckov
64 €/m² • 10.230 m² • Parcela, Beckov • 650.000 € • nikolabartekova.sk
Parcela, Beckov
10.230 m² • 650.000 €
Moravské Lieskové
3 €/m² • 3.226 m² • Parcela, Moravské Lieskové • 3 €/m² • realitydk.sk
Parcela, Moravské Lieskové
3.226 m² • 3 €/m²
5 €/m² • 3.707 m² • Parcela, Moravské Lieskové • 18.535 € • realitydk.sk
Parcela, Moravské Lieskové
3.707 m² • 18.535 €
5 €/m² • 5.023 m² • Parcela, Moravské Lieskové • 5 €/m² • realitydk.sk
Parcela, Moravské Lieskové
5.023 m² • 5 €/m²
18 €/m² • 4.949 m² • Parcela, Moravské Lieskové • 90.000 € • nehnutelnosti.radoreality.sk
Parcela, Moravské Lieskové
4.949 m² • 90.000 €
71 €/m² • 609 m² • Parcela, Moravské Lieskové • 43.000 € • remax-slovakia.sk
Parcela, Moravské Lieskové
609 m² • 43.000 €
Dolné Srnie
6 €/m² • 3.770 m² • Parcela, Dolné Srnie • 6 €/m² • mediareal.sk
Parcela, Dolné Srnie
3.770 m² • 6 €/m²
9 €/m² • 17.000 m² • Parcela, Dolné Srnie • 144.500 € • remax-slovakia.sk
Parcela, Dolné Srnie
17.000 m² • 144.500 €
72 €/m² • 649 m² • Parcela, Dolné Srnie • 47.000 € • lucadoren.sk
Parcela, Dolné Srnie
649 m² • 47.000 €
Nová Lehota
18 €/m² • 6.804 m² • Parcela, Nová Lehota • 120.000 € • remax-slovakia.sk
Parcela, Nová Lehota
6.804 m² • 120.000 €
30 €/m² • 686 m² • Parcela, Nová Lehota • 30 €/m² • realityalpia.sk
Parcela, Nová Lehota
686 m² • 30 €/m²
121 €/m² • 663 m² • Parcela edificable, Nová Lehota • 79.900 € • axiosreal.sk
Parcela edificable, Nová Lehota
663 m² • 79.900 €
Nová Ves nad Váhom
5 €/m² • 921 m² • Parcela, Nová Ves nad Váhom • 4.800 € • slovakestate.com
Parcela, Nová Ves nad Váhom
921 m² • 4.800 €
11 €/m² • 465 m² • Parcela recreativa, Nová Ves nad Váhom • 5.000 € • slovakestate.com
Parcela recreativa, Nová Ves nad Váhom
465 m² • 5.000 €
142 €/m² • 851 m² • Parcela, Nová Ves nad Váhom • 120.900 € • nehnutelnosti.radoreality.sk
Parcela, Nová Ves nad Váhom
851 m² • 120.900 €
Podolie
33 €/m² • 3.000 m² • Parcela, Podolie • 99.000 € • avilareality.sk
Parcela, Podolie
3.000 m² • 99.000 €
45 €/m² • 3.363 m² • Parcela, Podolie • 45 €/m² • piestanyreality.sk
Parcela, Podolie
3.363 m² • 45 €/m²
Višňové
204 €/m² • 855 m² • Parcela edificable, Višňové • 204 €/m² • realityalpia.sk
Parcela edificable, Višňové
855 m² • 204 €/m²
222 €/m² • 721 m² • Parcela edificable, Višňové • 159.900 € • safereality.sk
Parcela edificable, Višňové
721 m² • 159.900 €
261 €/m² • 421 m² • Parcela edificable, Višňové • 109.900 € • safereality.sk
Parcela edificable, Višňové
421 m² • 109.900 €
Nová Bošáca
4 €/m² • 4.394 m² • Parcela recreativa, Nová Bošáca • 17.000 € • avilareality.sk
Parcela recreativa, Nová Bošáca
4.394 m² • 17.000 €
Bošáca
Brunovce
Čachtice
44 €/m² • 3.075 m² • Parcela edificable, Čachtice • 133.900 € • comaccreality.sk
Parcela edificable, Čachtice
3.075 m² • 133.900 €
Haluzice
59 €/m² • 1.264 m² • Parcela, Haluzice • 74.000 € • chalupkareality.sk
Parcela, Haluzice
1.264 m² • 74.000 €
Horná Streda
73 €/m² • 1.205 m² • Parcela, Horná Streda • 87.940 € • reality.realpallas.sk
Parcela, Horná Streda
1.205 m² • 87.940 €
Kočovce
109 €/m² • 1.096 m² • Parcela, Kočovce, Rakoľuby • 119.500 € • bosen.sk
Parcela, Kočovce, Rakoľuby
1.096 m² • 119.500 €
Modrová
Modrovka
Potvorice
37 €/m² • 2.002 m² • Parcela, Potvorice • 74.900 € • slovakestate.com
Parcela, Potvorice
2.002 m² • 74.900 €
Považany
110 €/m² • 771 m² • Parcela, Považany • 84.900 € • remax-slovakia.sk
Parcela, Považany
771 m² • 84.900 €